Planujesz wziąć ślub, ale nie chcesz, aby był on tylko klasycznym przyjęciem w zamkniętym pomieszczeniu? Co powiesz na ślub plenerowy? To idealne rozwiązanie dla par, które chcą zrobić coś nietypowego, a jednocześnie w malowniczym otoczeniu. W powiecie dzierżoniowskim znajdziesz wiele pięknych miejsc, które sprawią, że twój ślub plenerowy będzie wyjątkowy.
Wszystko zależy od twoich preferencji. Z pewnością goście będą zachwyceni pięknym widokiem na okolicę. Jeśli natomiast wolicie spokojniejsze miejsca, to polecamy wioski położone w dolinach. Tam można wynająć malownicze domki lub chatki, w których można zorganizować przyjęcie weselne.
Nie musisz się martwić o dekorację, gdyż w plenerze sama przyroda stanowi piękną ozdobę. Możesz jedynie dodać kilka kwiatów, balonów czy lampionów, aby nadać wyjątkowego charakteru. Pamiętaj, aby zadbać o wygodę gości. Na przykład, możesz wynająć ławki, krzesła lub nawet zorganizować piknik na kocach.
Jednym z najważniejszych elementów ceremonii jest oczywiście ślubny obrządek. W przypadku ślubu plenerowego możesz wybrać różne warianty. Możesz zorganizować ceremonię cywilną, ale również kościelną. Na pewno znajdziesz kilka malowniczych kapliczek w okolicy, które będą idealnym miejscem do odprawienia nabożeństwa.

Warto również zadbać o cateringu i muzykę. Jeśli wybierzesz wioski na Podgórzu, to możesz zamówić catering z lokalnych produktów, które zachwycą smakiem gości. Muzykę możesz zorganizować na żywo lub przygotować playlistę, która będzie odpowiadać waszym gustom muzycznym.
Na pewno ślub plenerowy w powiecie dzierżoniowskim będzie wyjątkowy i niezapomniany dla was oraz waszych gości. To idealne rozwiązanie dla par, które chcą zrobić coś nietypowego i wyjątkowego. Oczywiście, trzeba pamiętać o planowaniu i organizacji, ale efekt końcowy na pewno będzie tego wart.

You may also like

Back to Top